Ūdens filtru uzstādīšana

Jautājumi?

Sazinieties ar mums un mēs atbildēsim 2 stundu laikā

+371 20 383 543 +371 29 636 629 info@uka.lv
Uzraksti mums

Netīrumu klātbūtne krāna ūdenī vairs nav apšaubāma. Tas var būt mehānisks piesārņojums ar dažādu izmēru daļiņām, organiskām un neorganiskām ķimikālijām, vīrusiem, baktērijām un citiem mikroorganismiem, kas iekļūst ūdenī. Lai atbrīvotos no piesārņojuma, ūdens ir jāfiltrē. Taču ir nepieciešams ne tikai iegādāties atbilstošu iekārtu, bet arī instalēt šo iekārtu pareizi.

  • Rupjais filtrs. Šo filtru  dēvē arī par dubļu tvertni, kas atbilst tā nosaukumam, jo satur lielāko daļu mehānisko sasaistes daļiņu.
  • Kasetņu filtrs. Lielos mehāniskos piemaisījumus aiztur rupjais filtrs, bet ūdenī joprojām ir daudz piejaukumu. Tās ir smalkas mehāniskas daļiņas un dažādi šķīdinātāji. Kārtridžu filtra ierīces palīdzēs no tām atbrīvoties. Šīs ierīce sastāv no „galvas”, kas piestiprināta pie ūdens caurulēm, un stikla trauka ar filtru. Pildviela var būt smalkākai mehāniskai attīrīšanai, ogles vai cita adsorbenta vai jonu apmaiņas.
  • Ūdens filtrs virtuves izlietnēm. ("Aquaphor", "Geyser") Sarežģītāka sistēma ir izlietņu filtriem, kas sastāv no vairākiem filtrējošiem elementiem. Filtrs pats nav jākomplektē. Tikai dažas detaļas ir jāpievieno ūdensapgādes sistēmai un filtram.
  • Reversās osmozes sistēma. Filtri ar reversās osmozes sistēmu attīra ūdeni maksimāli no visiem piemaisījumiem. Pēc šīs filtrēšanas to var izmantot dzeršanai bez vārīšanās.

 

 

Jautājumi?

Sazinieties ar mums un mēs atbildēsim 2 stundu laikā

+371 20 383 543 +371 29 636 629 info@uka.lv
Uzraksti mums